Pagājušās sezonas atskaite bildēs, 1. daļa

Pastāv teiciens: dari to, kas Tev patīk, un Tev nekad vairs nebūs jāstrādā! Paldies Dievam un, kā teiktu šeit, Meksikā, Gvadalupes Jaunavai, tas ir tieši mans gadījums, jo savu darbu es mīlu un uzskatu par lielu svētību.

 

Bērnībā, kad jau no maza vecuma visiem stāstīju, ka gribu dzīvot Meksikā, un kad tūlīt pēc neatkarības atgūšanas no veciem kubiešu sieviešu žurnāliem, kas nezin kādā veidā bija nonākuši mana krusttēva īpašumā, sāku mācīties spāņu valodu, daudzi noteikti brīnījās un uzskatīja mani par mazliet dīvainu.

 

Tajos laikos manā mazpilsētā par Meksiku cilvēki zināja tikai to, cik mums parādīja slavenie seriāli "Bagātie arī raud" un "Vienkārši Marija". Un tas bija, ak vai, cik maz, jo patiesībā šī valsts ir tik neaptverami bagāta un dažāda, ka arī pēc gandrīz četriem šeit pavadītiem gadiem man joprojām ir, ko skatīt, ko pētīt un izprast, un šķiet, ka arī visa mūža nepietiks, lai teiktu: tagad es par Meksiku zinu visu! Tieši šīs neaptveramās daudzveidības dēļ es varu droši apsolīt - Meksika patīk visiem, jo ikviens te var atrast to, ko meklē.

 

Man dažkārt jautā: tev jau nav apnicis piecdesmito reizi braukt uz Čičenicu vai atbildēt uz vieniem un tiem pašiem jautājumiem?

 

Nē, nav gan apnicis, jo katrs ceļojums, tāpat kā katri ceļotāji, ir unikāls! Katrreiz, pat ja šķiet, ka nu šoreiz tiešām viss ir zināms, viss jau ir redzēts, tik un tā atklājas kaut kas jauns, kaut kas, par ko pašai jābrīnās. Tieši tāpēc es mīlu to, ko daru, jo tas, ko daru, mani nekad nebeidz pārsteigt.

 

Pagājušajā sezonā ar latviešu, lietuviešu un igauņu ceļotājiem saceļojām un sabildējām pārāk daudz, lai to visu atrādītu, bet centos vismaz no katras vietas ielikt pa pāris skaistākajām bildēm. Šī gan ir tikai pirmā daļiņa, jo pārējās bildes joprojām vēl nav sašķirotas un apstrādātas. Klikšķiniet uz tām, lai apskatītu lielākā izmērā.

Comments: 1
  • #1

    Brokas kundze (Tuesday, 01 November 2016 00:10)

    Paldies Ingiid Tev par forsho celojumu un ipashi par panoramas lidojumu. Tas bija vienreizeji,kas neaizmirstas!